Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   
Rafał Baran

14 lat doświadczeń, w tym 8 lat współpracy z międzynarodowymi i zawodowymi sportowcami z różnych dyscyplin, oraz wiele lat nauki, spowodowało, że setki osób obdarzyło mnie zaufaniem. W swoim dorobku mam wiele wygranych walk o zdrowie, kondycję, czy też sylwetkę marzeń. Zajmuję się również z sukcesami (medale na Mistrzostwach Polski i Świata) sportowcami z dyscyplin sylwetkowych. Prowadzę również konsultacje z piłkarzami z Bundesligi, jak również z czołowych polskich drużyn piłkarskich. Pomagam zarówno zawodowym sportowcom jak i amatorom. W swojej pracy łączę odpowiednią metodykę treningową z prawidłowym odżywianiem się i zaawansowaną suplementacją. Korzystam z najnowszych, innowacyjnych metod, popartych badaniami naukowymi jak również moim wieloletnim doświadczeniem. Nawiązałem współpracę z centrami sportowymi, gdzie prowadzę otwarte seminaria dla sportowców w zakresie metodyki treningowej, dietetyki i suplementacji w różnych dyscyplinach sportowych, a także warsztaty poświęcone profilaktyce zdrowotnej. Jestem dyplomowanym dietetykiem, jak również ukończyłem magisterskie studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, z wynikiem bardzo dobrym. Ponadto posiadam ministerialne uprawnienia z zakresu rekreacji ruchowej. Specjalizuję się w dietetyce sportowej, profesjonalnego doradcy suplementacji, trenera personalnego, gimnastyki korekcyjnej oraz instruktora sportów siłowych. Jestem ekspertem do spraw żywienia sportowców, osób z chorobami autoimmunologicznymi, diabetyków.

Odkąd pamiętam, zawsze interesowałem się sportem i zdrowym stylem życia. Każdy mój wybór zawodowy był podyktowany właśnie tą ścieżką rozwoju. Jestem nie tylko specjalistą w tej dziedzinie ale i pasjonatem. Dlatego to co robię sprawia mi satysfakcję i radość, oraz cieszę się z sukcesu każdego mojego pacjenta. Moja praca jest równocześnie moją największą pasją. Od lat poświęcam każdą wolną chwilę na swój rozwój zawodowy, jak również na bieżąco śledzę najnowsze badania naukowe. Moi pacjenci dzięki temu mają dostęp do najnowszej wiedzy, którą wykorzystuję przy ich prowadzeniu. Potrafię określić problem, rozbić sytuację na czynniki pierwsze i zaproponować skuteczne rozwiązanie, które sprawi, że każdy osiągnie swój cel. Nie ma dla mnie sytuacji bez wyjścia. Na każdego pacjenta patrzę indywidualnie i nie stosuję schematów w podejściu do diety, treningu czy suplementacji. Pokieruję Cię w Twoim rozwoju, wskażę właściwą drogę do osiągnięcia celu i pomogę utrzymać go na długo.

Zajmuję się również osobami z:

  • chorobami autoimunologicznymi, takimi jak problemy z tarczycą ( w tym hashimoto),
  • SM, zaburzeniami metabolicznymi,
  • diabetykami,
  • z problemami skórnymi,
  • alergiami,
  • z problemami z układem pokarmowym (zespół jelita drażliwego, nietolerancje pokarmowe, Candida, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zespół złego wchłaniania)
  • niepłodnością, zarówno u kobiet jak i mężczyzn,
  • zaburzeń libido
Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc zadzwoń do nas aby uzyskać wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350
Nasz zespół

Piotrek Bagiński

Piotrek Bednarczuk

Karol Matuszczak

Andrzej Kościeliński

Paweł Rękas

Diana Dudziak

Rafał Baran

Próbny egzamin na trenera personalnego