Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   
Warto trenować zumbę
27-01-2016

            W dzisiejszych czasach zdrowy tryb życia nie ogranicza się jedynie do odpowiedniej diety oraz chodzenia na siłownię. Powstało wiele innych form aktywności, dzięki którym możemy dobrze się czuć i jednocześnie spalać naszą tkankę tłuszczową. Jedną z takich form jest zumba, która ostatnimi czasy przechodzi bardzo świetlany okres. Co jest w niej takiego szczególnego?

            Zumba jest swoistym połączeniem elementów fitnessu oraz tańca i daje możliwość spalenia nawet 800 kalorii. To bardzo dużo jak na ćwiczenia, które poniekąd łączą przyjemne z pożytecznym – taniec oraz fitness. Inną zaletą zumby jest to, że angażuje równomiernie wszystkie mięśnie ludzkiego ciała. W sytuacji, gdy decydujemy się na siłownię, to musimy zadbać o odpowiedni dobór ćwiczeń, który będzie przede wszystkim zróżnicowany.

            Wspomniane zajęcia są nie tylko dobrym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale również pomagają zrelaksować się i odstresować po ciężkim dniu. Dzieje się tak głównie za sprawą muzyki, która zawsze miała pozytywny wpływ na zachowanie człowieka. Taniec przy dobrej muzyce oraz jednoczesne wysokie spalanie kalorii – czy potrzeba czegoś więcej?

            Nie należy zapominać również o kwestiach stricte społecznych, czyli poznawaniu nowych ludzi. Zumba jest ćwiczeniem bardzo uniwersalnym i lubianym, przez co kochają ją całe rzesze osób. Uniwersalizm zumby przejawia się również w łatwości jej uprawienia, do czego nie potrzebujemy żadnych specjalistycznych sprzętów, lecz możemy ją ćwiczyć praktycznie zawsze i wszędzie. Jedynymi rzeczami, które tak naprawdę potrzebujemy, to kawałek miejsca oraz odpowiedni trener, który poprowadzi nasz trening w dobrą stronę.

            Do lata pozostało jeszcze kilka dobrych miesięcy, więc mamy aktualnie chyba najlepszy czas, w którym możemy popracować nad swoją sylwetką. Pogoda za oknem nie sprzyja aktywności fizycznej, ani do niej specjalnie nie zachęca. Warto jednak uwierzyć trenerowi z dużym doświadczeniem, które potwierdza tezę, że czas spędzony na zumbie nigdy nie będzie czasem straconym. Zobaczycie, że po niedługim czasie zobaczymy bardzo pozytywne efekty decyzji, które mam nadzieję podejmiecie już dzisiaj.

 

 

 

Jestesmy tutaj aby Ci pomóc zadzwon do nas aby uzyskac wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350