abc
Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   

Kurs instruktora sportu spec. Trener Personalny

wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty:

  • wypełnione i podpisane podanie o przyjęcie na kurs (do pobrania na stronie)
  • zaświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich do udziału w kursie instruktorskim (lekarz pierwszego kontaktu bez dodatkowych badań)
  • 2 zdjęcia format 3,5 cm x 4,5 cm (podpisane z tyłu z datą i miejscem urodzenia)
  • informacja tylko dla zwolnionych z części ogólnej - dokument uprawniający do zwolnienia z części ogólnej (dyplom licencjata, magistra AWF lub legitymacja dowolnej dyscypliny sportu)
  • Kopia dokumentu potwierdzającego ukończenie szkoły średniej. komplet dokumentów w koszulce lub w teczce należy dostarczyć do prowadzącego kurs pierwszego dnia zajęć.

UBEZPIECZENIE NNW DLA WSZYSTKICH KURSANTÓW W CENIE KURSU


 

JAK ZOSTAĆ TRENEREM PERSONALNYM

Wraz ze wzrostem zainteresowania wokół zdrowego stylu życia, wynikających z problemów społecznych związanych z nadwagą i chorobami pokrewnymi, wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowanych Trenerów Personalnych. Według szacunkowych danych wzrost zatrudnienia w branży Trenerów wzrośnie w przyszłym roku o 6 % co stawia tą branżę na pozycji bardzo rozwojowej.

1. PRZEGLĄD RYNKU

Dzisiejszy rynek kursów dostarcza nam wiele możliwości. Po uwolnieniu zawodu przez Ministra Sportu pojawiło się mnóstwo szkółek i firm oferujących szkolenia i kursy na Trenera Personelnego. WIększość z nich to podmioty świadczące usługi niskiej jakości.

Europejskie Centrum Sportu jest placówką kształcenia ustawicznego zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty. Programy szkoleniowe ECS zarejestrowane są w EHFA (Europejskie Stowarzyszenie Centrum Zdrowia). Jest to instytucja zajmująca się monitorowaniem branży szkoleń fitness w Europie. Jeje celem jest podniesienie standardów nauczania i aktywizacja osób w branży w całej Europie poprzez możliwość wejścia do rejseru EREPS i Europen Activ.

2. WYBRAŁEŚ KURS SPEC. TRENERA PERSONALNEGO

Materiał do nauki dla trenera personalnego znajduje się w strefie kursanta gdzie można go pobrać i zacząć naukę od zaraz. Są to materiały z zakresu anatomi, biomechaniki, fizjologi wysiłku, podstaw pedagogiki, pierwszej pomocy przedmedycznej i teorii sportu. Ta część materiału oceniana będzie na egzaminie 8 dnia kursu. Dostępne są też filmy video w których omówione są ćwiczenia na poszczególne partie mięśniowe. Każde ćwiczenie omówione będzie podczas kursu a materiał ma przybliżyć zagadnienia.

3. ZAREJESTRUJ SIĘ DO STREFY KURSANTA

Rejestracja do strefy kursanta daje dostęp do podstawowych materiałów jak blog trenerski i wybrane filmy. Po opłaceniu zaliczki lub całości należności za kurs otrzymasz dostęp do całej strefy kursanta i pozostałych materiałów szkoleniowych.( częsć ogólna, filmy, blog trenera) Każdy kursant ma swój indywidualny login i hasło. ZAŁÓŻ KONTO TERAZ

4. PO ZDANYM EGZAMINIE

Zdałeś egzamin !!! jesteś oficjalnie certyfikowanym Trenerem Personalnym ECS level 4 i możesz zaczynać swoją karierę. ECS jest autoryzowaną placówką przez EHFA (przejdź do akredytacji) co daje Ci większe szanse na uzyskanie legalnego zatrudnienia w Europie. Posiadanie legitymacji ECS daje Ci dodatkowe rabaty na zakup suplementów diety marki Real Pharm, ubrań i możesz współpracować z naszymi partnerami (przejdź do partnerów).

5. DAJ SIĘ ZNALEŻĆ PRACODAWCY

Dodatkowo rejestrując się w Polskim Rejestrze Profesjonalistów do twoich danych mają dostęp potencjalni pracodawcy. ECS współpracuje z największymi klubami fitness w Polsce. W profilu powinny się znajdowac informacje dotyczące twojego wykształcenia i doświadczenia. Rejestracja do PRP dla trenerów ECS jest całkowicie darmowa. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zapisz się na kurs
Miejsce i data kursu
Imię
Nazwisko
Data urodzenia (DD.MM.RRRR)
Miejsce urodzenia
Ulica i numer domu
Kod pocztowy
Miasto
Pesel
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kwota wpłaty
Data wpłaty (DD.MM.RRRR)
Kilka słów o sobie
Rozmiar koszulki:
Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc zadzwoń do nas aby uzyskać wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350
Nasz zespół

Piotrek Bagiński

Piotrek Bednarczuk

Karol Matuszczak

Andrzej Kościeliński

Paweł Rękas

Diana Dudziak

Rafał Baran

Próbny egzamin na trenera personalnego