Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   
Rozwój osobisty trenera personalnego
12-07-2016

 

            Jako specjaliści od zdrowego żywienia oraz ćwiczeń mamy niewątpliwie bardzo wiele zalet, które mogą pomóc nam w kontaktach ze światem. Najlepszą rzeczą w naszej pracy jest niewątpliwie możliwość "zarażania" ludzi swoim pozytywnym nastawieniem oraz szacunkiem względem swojego ciała. Zazwyczaj każdy trener personalny ma jakąś własną małą filozofię, która pomaga mu w dążeniu do celu oraz w pewien sposób go określa. Warto pokazywać nasze myślenie na zewnątrze, gdyż jest to doskonały sposób na przyciągnięcie klientów oraz rozwój naszego biznesu. Prowadzenie interesujące i aktywnego życia, podczas którego możemy zarobić oraz zmienić życia wielu osób, to chyba najlepsze benefity płynące z pracy trenera osobistego.

            Ktoś kiedyś dobrze zauważył, aby wyobrazić sobie nasze dzisiejsze życie, gdyby najwięksi naukowcy historii świata zatrzymywali swoje wnioski i przemyślenia dla siebie. Co by się stało, gdyby Mikołaj Kopernik stwierdził, że nie zamierza dzielić się swoją teorią o ruchu ciał niebieskich, gdyż ludzie go zapewne nie zrozumieją? Poniekąd miałby rację, bo od początku nie zrozumieli, lecz nadal wszyscy zapewne tkwilibyśmy w błędzie. Rozwój byłby niemożliwy bez wzajemnej wymiany informacji, filozofii, przemyśleń oraz prób.

            Wniosek z tego dla trenerów personalnych jest taki, aby nie bać się dzielić swoimi teoriami na zewnątrz i konfrontować je z całą resztą świata. Na tym polega rozwój osobisty, który jest podstawą nie tylko budowania lepszego świata, ale również własnej kariery. Oczywiście, będzie nam do tego potrzebna duża wiedza z różnych dziedziń funkcjonowania człowieka, lecz kiedy ją już posiądziemy, to starajmy się drążyć i rozwijać ją dalej. Nie pozostawajmy na tym, czego się nauczyliśmy w toku studiów lub kursów, ale nadal uparcie idźmy do przodu. Tylko w taki sposób nie zostaniemy dotknięci przez stagnację oraz dostaniemy szansę na wykazanie się.

            Żyjemy w świecie, gdzie nie wolno się również chować, dlatego marketing odgrywa olbrzymią rolę. Bądźmy aktywni w mediach społecznościowych, pokazujmy się na różnego rodzaju imprezach i przede wszystkim nie bójmy się mówić o naszym doświadczeniu, badaniach treningowych, odkryciach oraz porażkach, z których udało się nam wyciągnąć konstruktywne wnioski. Tylko w taki sposób przebijemy się przez gąszcz konkurencji, której na naszym rynku nie brakuje. Pokażmy, że jesteśmy najlepsi, gdyż łączymy rozwój tężyzny fizycznej z rozwojem umysłowym.

 

 

Jestesmy tutaj aby Ci pomóc zadzwon do nas aby uzyskac wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350