Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   

PARTNERZY - ECS

ECS szkoli od ponad 4 lat kadry Trenerów personalnych doskonale radzących sobie na rynku pracy. Kursanci zostali przeszkoleni według najwyższych standardów przez profesjonalnych wykładowców. ECS posiada akredytację EHFA co oznacza, że nasz program jest uznawany w całej Europie i ma najwyższy standard. Nasza placówka wyszkoliła z powodzeniem kilka tysiecy profesjonalnych Trenerów Personalnych. ECS jest otwarty na współprcę z każdą instytucją i firmą która ma na celu polepszenie zdrowia publicznego

OCZEKIWANIA PARTNERÓW

Nasi partnerzy oczekują od nas teraz bardziej niż kiedykolwek pomocy w kwesti wyszkolenia i doboru kadr. Oczekują od wyszkolonych przez nas Trenerów Personalnych wsparcia w tworzeniu ich biznesu i dużej mierze do osiągnięcia sukcesu przez ich przedsiębiorstwa. Efekty osiągnięte w ten spoób powinny być długoterminowe. Osoby wyszkolone przez ECS spełniają wymagania współczesnego rynku pracy. Wartościowy plan edukacyjny sprawdza się w wspieraniu naszych partnerów.

DODATKOWE SZKOLENIA I CERTYFIKATY

Nasze kursy zapewniają najwyzszy poziom umiejętności ale by reagować na najnowsze trendy w naszej branży zawsze mamy w swojej ofercie dodatkowe szkolenia. dzięki nim osoby chcące rozwijać swoje umiejętności będą gotowe wprowadzić w życie swoje i swoich podopiecznych odpowednie zmiany. Szkolenia dotyczą zagadnień związanych z dietetyką, treningiem jak i suplementacją.

POMAGAMY - SZKOLIĆ PERSONEL

Szkolimy zespoły już pracujące w obiektach sportowych. Poszerzamy ich wiedzę i możliwości. Tematyka szkoleń zależy od wiedzy i umiejętności zespołu, którą możemy zbadać. Szkolenia dotyczą marketingu i sprzedaży, nowoczesnej dietetyki, suplementacji i doboru jej, nowoczesnej metodyki ćwiczeń. Dysponujemy bazą materiałów niezbędnych do szkoleń.

POMAGAMY W DOBORZE PERSONELU

Dysponujemy bazą przeszkolonych i aktywnych Trenerów Personalnych. Uczestniczymy i pomagamy w doborze kadry fitness Klubów, siłowni, cross boxów, obiektów sportowych. Nasze wieloetnie doświadczenie pozwala nam na dobry wybór.

POMAGAMY W KOMPLEKSOWYM WYPOSAŻENIU OBIEKTU.

Wileoletnie kontakty z właścicielami siłowni i Trenerami Personalnymi pozwoliły nam zdobyć doświadczenie w adaptacji obiektu.

  • dobór sprzętu siłowego
  • dobór sprzętu areobowego
  • wyposażenie w meble fitness
  • kompleksowa adaptacja pomieszczeń
  • biznes plan
  • dobór suplementacji na barze
  • negocjowanie rabatów przy zakupie sprzętu

ZATRUDNIAJ SPECJALISTÓW ECS BY OSIĄGNĄC SUKCES

Zatrudnianie dobrze wyszkolonego personelu w standardach europejskich zapewnia obiektowi sportowemu dostęp do wysokich wyników w branży. Zwiększa to możliwości i przyciąga potencjalnych klientów. Certfikaty wydawane przez ECS świadczą o kompetencji i pełnym profesjonalizmie Twojego personelu, którymi można śmiało się pochwalić na stronie www lub bezpośrednio na ścianie klubu.

Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc zadzwoń do nas aby uzyskać wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350
Nasz zespół

Piotrek Bagiński

Piotrek Bednarczuk

Karol Matuszczak

Andrzej Kościeliński

Paweł Rękas

Diana Dudziak

Rafał Baran

Próbny egzamin na trenera personalnego