Twoje pytanie:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:

CO ROBIMY

Uczymy, szkolimy oraz certyfikujemy pracowników fitness clubów, siłowni i obiektów sportowych, bezpiecznego i efektywnego nauczania oraz odpowiednio dopasowanych ćwiczeń dla różnych osób.

Opracowywujemy i rozpowszechniamy publikacje, programy edukacyjne i zapewniające kompleksowe rozwiązania dla osób poszerzających swoją wiedzę odnośnie tematyki treningów personalnych i nie tylko.

Współpracujemy Organizacjami, doświadczonymi Trenerami, poszerzając wiedzę, udostępniając sprawdzone informacje, badania przeprowadzone na produktach z branży fitness, programy treningowe oraz najnowsze trendy z dziedziny zdrowia i fitness wszystkim osobom zainteresowanym.

Jednocześnie zrzeszamy członków społeczeństwa z dobrze wykwalifikowanych pracowników  , tak, aby mogły one osiągnąć swoje cele zdrowotne oraz sportowe bezpiecznie i skutecznie uzyskując przy tym lepszą jakość życia.

Nawiązujemy współpracę z liderami w branży zdrowia i fitness tak abyśmy mogli skutecznie szerzyć wiedzę dotyczącą profilaktyki zdrowia ludziom ze wszystkich środowisk.

Dane dla Urzędów Pracy

Dla osób bezrobotnych kursy finansowane są przez Urząd Pracy. Dane te należy przedstawić w Urzędzie Pracy, w którym staramy się o przyznanie finansowania kursu. Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
NUMER EWIDENCYJNY 1054K
NUMER WPISU DO INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH 2.14/00099/2012
NIP 5242749454

Sklep trenera personalnego