Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   Dlaczego warto wybrać nas?

Po pierwsze kursy instruktorskie prowadzi renomowana placówka: Europejskie Centrum Sportu - Placówka Kształcenia Ustawicznego, w której szkolą najlepsi wykładowy. Należ do nich między innymi:

 

 

  • Mariusz Tomczuk
  • Karol Matuszczak
  • Paweł Rękas
  • Darek Rzepacki
  • Piotr Bagiński
  • Andrzej Kościelski

Są to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Świadczą o tym ich osiągnięcia i złote medale na mistrzostwach Świata, Europy i Polski. Prowadzone przez nich kursy instruktorskie są oparte o ich wieloletnie doświadczenie. U nas teoria jest poparta długoletnią praktyką. Uczymy Was, tak aby wasze treningi były efektywne.

Jako placówka kształcenia jesteśmy objęci nadzorem Kuratorium Oświaty i Ministra Edukacji Narodowej. Programy naszych kursów instruktorskich oraz nasza kadra jest zatwierdzana przez MEN. Prowadzimy kursy instruktorskie dla osób dorosłych w zakresie uprawnień: instruktora sportu oraz trener personalny.

Naszym bazowym celem jest profesjonalne przygotowanie instruktorów i trenerów do pracy w zawodzie, zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Trzonem naszej działalności jest kilkudziesięcioletnie doświadczenie kadry i doskonale przygotowany program nauczania oparty na ich doświadczeniach.

Uprawnienia które wydajemy zgodnie z rozporządzeniem Ministra umożliwiają podjęcie legalnej pracy w Polsce i za granicą w charakterze instruktor kulturystyki lub trenera w klubach sportowych.

Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc zadzwoń do nas aby uzyskać wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350
Nasz zespół

Piotrek Bagiński

Piotrek Bednarczuk

Karol Matuszczak

Andrzej Kościeliński

Paweł Rękas

Diana Dudziak

Rafał Baran

Próbny egzamin na trenera personalnego