Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   
Jak stać się rozpoznawalnym trenerem?
05-01-2016

            Kiedy słyszycie Ewa Chodakowska, to z czym wam się ona kojarzy? Większość osób pewnie powie, że jest ona gwiazdą i celebrytką, zdobyła sławę dzięki swoim treningom, w których pewnie brały udział same gwiazdy. Pewnie po części macie rację, lecz warto pamiętać, że nie dostała nic za darmo, a wszystko osiągnęła ciężką pracą. Chcecie również być tak rozpoznawalni, chociażby w swojej lokalnej społeczności? To nic trudnego, wystarczy tylko zastosować się do kilku zasad.

            Nie trzeba od razu prowadzić treningu dla Angeliny Jolie oraz jej męża, aby stać się rozpoznawalnym i pożądanym trenerem personalnym. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie rozwijanie się w swojej lokalnej społeczności, regularne odbywanie treningów z klientami oraz pełen profesjonalizm w tym, co się robi. Bądź konsekwentny i zdeterminowany w tym co robisz tak, aby ludzie żałowali, że nie ćwiczą z Tobą – wtedy po jakimś czasie będziesz miał coraz mniej czasu w grafiku.

            Oczywiście popularność nie przychodzi sama i jest wiele ciekawych sposobów na to, aby jej nieco dopomóc. Na początek, warto korzystać z lokalnych mediów, takich jak radio, telewizja, gazety. Co te wszystkie metody przekazywania informacji mają ze sobą wspólnego? Każda z nich potrzebuje ciągłego napływu nowych informacji oraz historii, które z chęcią będą publikować. Może uda się stworzyć jakąś małą ramówkę o siłowni w gazecie codziennej lub porozmawiać nieco o planie treningowym w lokalnym radiu? Nie zapominajmy również o mediach społecznościowych, których głównym polem działania jest Internet. Odpowiednia strona internetowa, połączona z blogiem może przynieść bardzo dobre wyniki w kwestii rozpoznawalności. Jeżeli do tego znaleźlibyśmy czas na wrzucenie czasem jakiegoś zdjęcia lub filmu, to już sytuacja robi się jeszcze bardziej profesjonalna.

            Będąc trenerem personalnym nie wolno nam zapominać o dalszym rozwoju własnej osoby, nie tylko pod kątem fizycznym. Rozwijajmy swoją osobowość i nadawajmy jej cech, które zawsze chcieliśmy posiadać. Bądźmy osobami interesującymi, które mają jeszcze jakieś inne zainteresowania oraz pasje poza tym, co się odbywa na treningach. Nasz klient z pewnością będzie zainteresowany, co dodatkowo podniesie w jego oczach wartość naszej osoby. Pamiętajcie – systematyczność i konsekwencja w działaniu to cechy, które mogą nas doprowadzić na szczyt, a czasem nawet jeszcze wyżej.

           

 

 

Jestesmy tutaj aby Ci pomóc zadzwon do nas aby uzyskac wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350