Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   
Istotne narzędzia dla niezależnego trenera
05-01-2016

            Wad i zalet w byciu niezależnym trenerem personalnym jest całe mnóstwo. Z jednej strony, sami jesteśmy sobie szefem, albo jak to mówią sterem i okrętem. Sami przygotujemy nasze plany treningowe oraz zbieramy wszystkie możliwe pochwały, gdyż sukcesu nie musimy z nikim dzielić. Jednakże, jest również druga strona medalu, z której najgorszym czynnikiem jest fakt, iż jesteśmy również sami za wszystko odpowiedzialni – reklama, marketing, papierkowa robota oraz płatności.

            Na szczęście, rozwój technologiczny jest na bardzo zaawansowanym poziomie i daje ludziom wiele bardzo ciekawych narzędzi, które pomagają w zarządzaniu pracą. Oczywiście wiadomym jest, że nigdy nie pozbędziemy się całkowicie konieczności kontrolowania naszych innych spraw, aby oddać się jedynie treningom. Nie zmienia to jednak faktu, że możemy zyskać bardzo dużo cennego czasu do spożytkowania w inny sposób. Jakie narzędzia są obowiązkowe w dzisiejszym życiu zawodowym niezależnego trenera personalnego?

            Warto posiadać dobrą reklamę, najlepiej w postaci profilu osobowego na jednym z mediów społecznościowych. Żyjemy w świecie, w którym bardzo dużo osób większość czasu spędza w sieci, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, iż natkną się na naszą osobę. Taki profil powinien zawierać podstawowe informacje o nas oraz oczywiście szerokie rozwinięcie naszego doświadczenia w dziedzinie trenerstwa personalnego. Bardzo pomocna może być krótka historia z naszego życia o tym, jak zainteresowaliśmy się takową profesją oraz w jaki sposób doszliśmy do poziomu, na którym aktualnie się znajdujemy. Zdjęcie jest niejako obowiązkiem, lecz jeszcze lepiej będzie, jeżeli na naszym profilu znajdą się również filmy – mogą to być krótkie przykłady treningów, które zobrazują nas w akcji. Z rzeczy czysto technologicznych, warto również posiadać możliwość dokonywania płatności online, w jakikolwiek sposób. Musimy być bardzo mobilni i ciągle na czasie, aby nie zostać w tyle.

            Dużą oznaką profesjonalizmu będzie swoista baza danych (najlepiej w chmurze internetowej), gdzie będziemy przechowywać wyniki oraz postępy naszych klientów. Powinniśmy mieć do nich dostęp z każdego miejsca, dlatego też najlepszym wyborem byłaby chmura internetowa. Dostęp do takich informacji będzie szybki i bezpieczny, a my urośniemy w oczach klientów jakie osoby, które faktycznie biorą tą profesję na serio. Oprócz danych klientów warto mieć dostęp do różnych gadżetów, typu kalkulator BMI, rozpiski posiłków z kalorycznością czy stopery. Większość takich aplikacji możemy pobrać na nasz smartfon i trzymać wszystko w jednym miejscu i bez obaw, że czegoś zapomnimy zabrać z domu.

           

 

 

Jestesmy tutaj aby Ci pomóc zadzwon do nas aby uzyskac wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350