Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   

Europejskie Centrum Sportu


to Placówka Kształcenia Ustawicznego zarejestrowana w Biurze Edukacji Miasta Stołecznego Warszawa. Jako placówka kształcenia jesteśmy objęci nadzorem Kuratorium Oświaty i Ministra Edukacji Narodowej. Programy naszych szkoleń i nasza kadra zatwierdzeni są przez MEN. Prowadzimy kursy instruktorskie dla osób dorosłych w zakresie uprawnień instruktora sportu i trenera personalnego.
ECS jest jednym z prekursorów na rynku szkoleń dla instruktorów sportu i trenerów personalnych.
Nasze szkolenia prowadzimy z powodzeniem od 2011 roku kształcąc i doszkalając nowe pokolenia kadr klubów fitness, siłowni i ośrodków sportowych.
Stale udoskonalamy dla Was nasze programy szkoleń i reagujemy na zapotrzebowanie rynku.


ECS otrzymał akredytację EHFA.


Akredytyacja "EHFA" Europejskie Stowarzyszenie Zdrowia & Fitness (EHFA) ustanawia standardy w całej Europie. Organizacja składa się z ekspertów branżowych, pracodawców, pracowników naukowych i praktyków z całej Europy. EHFA jest organizacją non-profit która współpracuje prawie z 10.000 klubów sportowych i fitness w całej Europie.
ECS przystąpił do Europejskiego systemu szkoleniowego a nasz program został zatwierdzony i uznany za szkolenie wysokiej jakości.Oznacza to że, wszyscy Trenerzy Personalni ECS są uprawnieni do przystąpienia i logowania się do europejskiego rejestru profesjonalistów (EREPS) zrzeszającego wykwalifikowanych specjalistów w Europie.
Resjestracja w EREPS ułatwia znalezienie pracy za granicami naszego kraju i podnosi prestiż Trenera.

Dane dla Urzędów Pracy

Dla osób bezrobotnych kursy finansowane są przez Urząd Pracy. Dane te należy przedstawić w Urzędzie Pracy, w którym staramy się o przyznanie finansowania kursu. Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
NUMER EWIDENCYJNY 1054K
NUMER WPISU DO INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH 2.14/00085/2016
NIP 5242749454
REGON 146008209

Zapisz

Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc zadzwoń do nas aby uzyskać wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350
Nasz zespół

Piotrek Bagiński

Piotrek Bednarczuk

Karol Matuszczak

Andrzej Kościeliński

Paweł Rękas

Diana Dudziak

Rafał Baran

Próbny egzamin na trenera personalnego