Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   
Dieta a plan żywienia
05-01-2016

            Jako trenerzy personalni doskonale wiemy, że odpowiedni plan żywienia jest ważną częścią programu treningowego. Odpowiednia kombinacja ćwiczeń oraz diety może w ogromnym stopniu zwiększyć efekty naszego klienta. Głównym sekretem jest zaopatrzenie naszego podopiecznego w zdrowy plan odżywiania, a nie w kolejną dietę cud.

            Informacje o coraz to nowych dietach pojawiają się praktycznie co chwilę. Wiele z nich staje się wręcz modnymi, a to ze względu na stosowanie ich przez różnych celebrytów. Każda nowa dieta w pojęciu społeczeństwa musi być lepsza od poprzedniej i dawać lepsze oraz szybsze efekty. Pamiętajmy, że plan odżywiania to nie żadna z gotowych diet. Myślimy tutaj przede wszystkim o zindywidualizowanym planie odżywania, który wspomoże nas w dążeniu do wyznaczonego celu. Nadszedł czas, aby zrzucić z bark klientów myślenia o dziwnych i restrykcyjnych dietach, które mają zapewnić nam ciało boga w krótkim czasie. Zaoferujmy im prosty i stabilny plan żywienia, który będzie odpowiednio dopasowany do ich potrzeb oraz stylu życia.

            Bardzo wiele dzisiejszych popularnych i restrykcyjnych diet polega na eliminowaniu konkretnych grup jedzenia, co może skutkować ryzykiem niedoboru wielu minerałów i witamin. Odpowiednio przygotowany plan żywienia będzie uwzględniał bardzo wiele grup produktów, lecz w odpowiednich ilościach. Zazwyczaj jest on skupiony na owocach, warzywach, niskotłuszczowym mleku, pełnych ziarnach oraz chudym nabiale. Są to produkty, które zaopatrzą nasz organizm w niezbędne ilości węglowodanów, tłuszczy oraz białka. Ponadto, plan żywieniowy uczy nas wypracowywać kontrolę nad posiłkami, głównie nad ich umiarem.

            Efekty jakie można osiągnąć za pomocą powszechnych diet są często szybkie, lecz również krótkotrwałe. Warto, aby klient wiedział o tym, jeżeli decyduje się na jakieś znane rozwiązanie pseudo-dietetyczne. Ponadto, zbyt szybka utrata zbędnych kilogramów nie jest do końca najzdrowsza dla naszego organizmu, co może się również przełożyć w późniejszym czasie na osiągnięcie znienawidzonego efektu „jojo”. Pokażmy naszemu podopiecznemu, że troszczymy się nie tylko o jego sylwetkę, ale przede wszystkim o zdrowie, które może zostać bardzo łatwo nadwyrężone poprzez niewłaściwe postępowanie.

 

 

 

Jestesmy tutaj aby Ci pomóc zadzwon do nas aby uzyskac wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350