Twoje pytanie:

06-04-2016
25-01-2016
05-01-2016
Samo stwierdzenie ?personalny? kłóci nam się w dużym stopniu z ?grupowym?. Skoro jesteśmy trenerem personalnym, to współpracujemy praktycznie jedynie z klientami indywidualnymi. Okazuje się jednak, że trener osobisty powinien dobrze zastanowić się nad prowadzeniem zajęć grupowych. Jakie są główne zalety takiego treningu?
05-01-2016
Podczas pracy z osobami, które starają się zmienić swoje dotychczasowe nawyki życiowe, najważniejszą kwestią jest stopniowe wdrażanie człowieka do nowego, zdrowszego trybu życia. Takie zmiany wymagają bardzo dużo silnej woli oraz samozaparcia, gdyż wprowadzenie dobrych nawyków jest bezpośrednio związane z eliminacją tych złych, a to już bywa czasem trudniejsze.
05-01-2016
Jeden ze sławniejszych trenerów personalnych powiedział kiedyś, że nie ma ludzi będących złymi są studentami, ale są jedynie źli nauczyciele ? nauczyciel mówi, student wykonuje. Coś w tym jest, dlatego też to stwierdzenie powinno być podkreśleniem bardzo ważnej roli, jaką powinniśmy odgrywać w życiu treningowym naszego klienta, za którego w pewnym sensie bierzemy odpowiedzialność.
05-01-2016
Jako trenerzy personalni oraz również grupowi, jesteśmy odpowiedzialni za to, jak będziemy ćwiczyć z naszymi klientami oraz jak będzie wyglądał przebieg takich zajęć. Czasami bardzo skupiamy się na przygotowaniu istnego rdzenia treningu, czyli tych środkowych najważniejszych elementów. Faktycznie, nie można umniejszać ich ważności, lecz przez to pomijamy dwie jeszcze ważniejsze sekcje, czyli początek i koniec treningu.
05-01-2016
Wiele osób w dzisiejszych czasach żyje w ciągłym biegu lub nawet podróży. Wykonywane zawody często wymagają dużej mobilności, która pociąga za sobą spędzanie większej części roku w hotelach lub innych miejscach znajdujących się poza naszym domem. W takich warunkach niekiedy bardzo trudno znaleźć czas na trening, a co dopiero sprawić, by został on odpowiednio przeprowadzony.
Jestesmy tutaj aby Ci pomóc zadzwon do nas aby uzyskac wszystkie
potrzebne ci informacje