Twoje pytanie:
Twoje imię:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
   
Aplikacje w służbie trenerskiego biznesu
27-07-2016

Żyjemy w świecie, gdzie praktycznie każdy posiada przynajmniej jeden smartfon, tablet lub inne podobne urządzenie tego typu. Są to urządzenia o tyle pomocne, że posiadają bardzo wiele różnych aplikacji, które ciągle są tworzone i rozwijane przez użytkowników. Takie aplikacje pomagają nam w wielu codziennych sprawach, dostarczają rozrywki oraz ułatwiają życie. Istnieje również bardzo wiele ciekawych aplikacji mobilnych, które pomagają w utrzymaniu zdrowego trybu życia. Przykładem może być "apka", która przypomina o regularnym piciu wody, dzięki czemu nasz organizm zostaje odpowiednio nawodniony. Istnieją również aplikacje, które mogą pomóc nam w rozwoju trenerskiego biznesu. Warto się nimi zainteresować, zwłaszcza jeżeli dopiero rozpoczynamy naszą przygodę na rynku.

            Zdarzyło wam się kiedykolwiek "przekopywać" Internet w poszukiwaniu jakiejś ważnej informacji? Bardzo często zdarza się tak, że z jednej strony internetowej jesteśmy przekierowywani na drugą, potem na trzecią i tak dalej, aż w końcu czujemy frustrację, dezorientację i poddajemy się. To bardzo duża strata czasy, a kiedy potrzebujemy szybko informację odnośnie rozwoju planu treningowego dla klienta, czas jest najważniejszy. W tym pomoże nam aplikacja Pocket, która została działa pod oprogramowaniem firmy Apple oraz pod Androidem. Pozwala na zapisanie każdego artykułu w sieci za pomocą jednego kliknięcia. Mamy dostęp do tych zapisanych treści z różnych innych urządzeń, co czyni aplikację jeszcze bardziej atrakcyjną. Absolutny "must-have" każdego profesjonalnego trenera osobistego.

            Kwestie motywacyjne należą do najważniejszych rzeczy, z jakimi przychodzi się mierzyć każdemu trenerowi. W tym celu pomocna może być aplikacji Lumyer, która również działa pod sprzętem Apple oraz Androidem. Zawiera ona bazę ponad stu darmowych efektów filmowych, do których możemy dodać swoją własną fotografię, bądź zdjęcie klienta. W bardzo ciekawy i zabawny sposób możemy zmotywować osobę, jeżeli pokażemy jej krótki filmik osoby ćwiczącej w zabawnej sytuacji, na którym to zobaczy swoją twarz. Oczywście trzeba uważać, gdyż ktoś może poczuć się obrażony, dlatego wpierw zbudujmy odpowiednie relacje z klientem.

            Marketing oraz odpowiednia reklama naszych usług to również jedna z ważniejszych rzeczy, jeżeli chodzi o promowanie naszego biznesu. Dlatego też warto korzystać z aplikacji dobrze znanych, do których należą chociażby Facebook, Twitter oraz inne miedia społecznościowe. Dostęp do tych rzeczy z poziomu swojego telefonu sprawia, że możemy być praktycznie cały czas na bieżąco z tym, co dzieje się w branży. Mamy również możliwość utrzymywania ciągłego kontaktu z naszymi klientami, zarówno tymi obecnymi jak i potencjalnymi przyszłymi. Nowoczesne technologie dają ogromne możliwości, które z powodzeniem możemy wykorzystać w prowadzeniu naszego trenerskiego biznesu.

 

 

Jestesmy tutaj aby Ci pomóc zadzwon do nas aby uzyskac wszystkie
potrzebne ci informacje
Telefon
+48 530 333 350